Oferta fotograficzna

Wasz ślub i wesele w moim obiektywie :

W cenie 4800 zł proponuję Państwu wykonanie pełnego reportażu fotograficznego w skład którego wchodzą następujące elementy:

  • przygotowania – nawet już od godzin porannych !
  • błogosławieństwo
  • ceremonia Ślubu
  • zabawa weselna z oczepinami włącznie

W czasie naszej współpracy powstaje kilkaset ujęć w formacie jpg, które w procesie postprodukcji podlegają  starannej selekcji by w gotowej-obrobionej formie przekazać je Państwu na wybranym nośniku (pendrive oraz w formie linku do serwera danych).

Świetnym dopełnieniem Waszego dnia jest plenerowa sesja ślubna – jej koszt to 800 zł. 

W czasie około 2,5 godziny powstają ujęcia we wspólnie wybranej lokalizacji – możecie wskazać szczególne dla Was miejsce, lub polegać na mnie i znanych mi szlakach.

Efektem tej współpracy jest ok. 12-15 różnych zdjęć w formacie jpg na których najważniejsi jesteście Wy i Wasze uczucia.

Reportaż ślubny Michał Hordowicz - Fotografia, Bydgoszcz

Oprócz fotografii ślubnej chętnie zrealizuję inne projekty, w tym:

  • Sesja rodzinna – wielopokoleniowe spotkania trzeba koniecznie uwiecznić ! Są na to dwa sposoby – w plenerze lub w warunkach studyjnych. W czasie naszego spotkania powstanie 10 niepowtarzalnych ujęć w formacie jpg (możliwość wyboru kolejnych ujęć w cenie 40zł/szt).
  • Sesja dziecięca – spontaniczne emocje, uśmiech i iskierki w oczach – to właśnie staram się uchwyć w czasie spotkań z najmłodszymi. Zdecydowanie pomagają w tym kolorowe tła i rekwizyty jakimi dysponuję. W okresie gdy pogoda zachęca do spacerów chętnie spotkam się z Wami na świeżym powietrzu – pobliski park świetnie zastąpi studyjne tło. Wynikiem naszej współpracy będzie 10 dopracowanych ujęć w formacie jpg (możliwość wyboru kolejnych ujęć w cenie 40zł/szt).
  • Sesja indywidualna – każdy z nas ma w sobie pierwiastek piękna – zadaniem fotografa jest to piękno ukazać światu. Pracujemy nad stworzeniem indywidualnej historii na 10 ujęciach w formacie jpg (możliwość wyboru kolejnych ujęć w cenie 40zł/szt), na których to właśnie Ty będziesz głównym bohaterem. To świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego!

Czas trwania sesji zdjęciowej to ok. 1,5 godziny, jej koszt to 500 zł.